Aktualności

Rzepak ozimy

Zawiązują się już łuszczyny, które wyglądają okazale. Szykujemy się do III zabiegu wraz z ochroną insektycydową.  Zabiegi wykonujemy w 2 różnych rozwiązaniach.  O wszystko opowiemy już 16.06.2023 - zapraszamy :)

Pszenica ozima

Niektóre odmiany wchodzą w fazę kłoszenia. Jest to ostatni moment na wykonanie zabiegu T2, na liść flagowy. Na polach Demostracyjych wykonano zabieg w 2 różnych rozwiązaniach.  

Soja

Soja, termin siewu: 04.05.2023. Niebawem wykonamy zabieg herbicydowy.  O wszystkim opowiemy już 16.06.2023 - zapraszamy.

Tak się prezentuje kukurydza

Tak się prezentuje kukurydza na Polach Demonstracyjnych, termin siewu: 28.04.2023 W fazie 5-7 liścia wchodzimy z zabiegiem herbicydowym, z 2 różnymi rozwiązaniami.  Do zobaczenia już 16.06.2023.

Odmiany kukurydzy na Polach Demonstracyjnych

Zaprezentujemy m.in. odmiany kukurydzy, od hodowców: RAGT Nasiona, MasSeeds, IGP, Caussade Semences, Saatbau, LIDEA Seeds, Limagrain. Będą to nowości, ale też i sprawdzone odmiany. Zastosujemy różne programy ochrony i nawożenia, w tym produkty biologiczne. O…

Pszenica ozima

Jesteśmy po zabiegu T1 i regulacji wzrostu. Przystępujemy do zabiegów: T2, powtórzenie regulacji, dokarmianie dolistne.   Wszystkie zabiegi wykonujemy w 2 kombinacjach. 

Rzepak ozimy

Wykonaliśmy dokarmianie dolistne – 2 różne kombinacje.  Obecnie wykonujemy zabieg na opadanie płatka wraz z zabiegiem insektycydowym, tu również 2 różne rozwiązania.

26 odmian rzepaku ozimego na Polach Demonstracyjnych

Zaprezentujemy m.in. odmiany rzepaku ozimego, od hodowców: RAGT Nasiona, LIDEA Seeds, MAS Seeds, Caussade Semences, HR Smolice, HR Strzelce, Rapool, DEKALB, Saatbau, Sumi Agro. Zaprezentujemy nowości i sprawdzone odmiany. Zastosujemy na tych odmianach różne programy…

13 odmian pszenicy ozimej

Na tegorocznych Polach Demonstracyjnych zaprezentujemy 13 odmian pszenicy ozimej, będzie kilka nowości, ale też i odmiany sprawdzone. Od hodowców: LIDEA Seeds, Saaten-Union, RAGT Nasiona, KWS, Oseva, HR Smolice, Saatbau. Zastosujemy na tych odmianach różne programy…